Ana Sayfa / Doğum Günü Sözleri / Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye, Arkadaşa ve Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları – Sevgiliye, Arkadaşa ve Eşe En Güzel Doğum Günü Mesajları

Hayatımızda değer verdiğimiz insanların doğdukları günün anısına en güzel doğum günü mesajları atmak isteriz. Bu insanlar, sevgiliniz, arkadaşınız, kardeşiniz, eşiniz, ablanız, anneniz ve babanız olabilir… Çevrenizde bulunan bu insanlara vakti geldiğinde güzel, anlamlı ve etkileyici doğum günü mesajları atmak istemez misiniz?

İşte, bizler de sizler için oldukça emek harcadığımız en anlamlı doğum günü mesajlarınıbir araya getirdik. İçerisinde, komik doğum günü mesajları, anlamlı doğum günü mesajları ve romantik doğum günü mesajları dahil birçok farklı kategoride doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

İşte bu yazımızda hayatımızda değer verdiğimiz insanların doğum günlerinde yollayabileceğimiz mesajları hazırladık. Hiçbir yerde bulamayacağınız “en güzel doğum günü mesajları”nı çok beğeneceksiniz. Sevgiliye, arkadaşa, eşe, ablaya, yeğene ve dosta göndereceğiniz en güzel doğum günü sözlerini  paylaşabilirsiniz. Sizin de sevdiğiniz kişilere göndereceğiniz komik ve resimli doğum günü mesajları varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

Başkasının seni ezmesine izin verme ehliyet al sen onları ez nice yıllara…

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu oIsun.

Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da…

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

Bu güzelik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzelikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Doğum günün mübarek olsun canım…

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Dost bir kara günde bir de doğum gününde beli olur. Seni unutmayan bir dost…

Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu oIsun.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, sevdiceğim!

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir